La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1278 Culés

3

No to Bayer z dubletem. Szkoda tej Ligi Europy

7

@Kgorecki2500 Nie szkoda, bardzo dobrze że Atalanta wygrała!

0

@FcPortoFan1999 Mi akurat szkoda bo mogli skończyć sezon z małym trypletem bez porażki aczkolwiek ta passa kiedyś musiała się skończyć więc w teorii lepiej, że pokonała ich Atalanta niż chociażby Real w Superpucharze.

0

@Stinger_ Dla Xabiego Alonso ten przegrany finał z Dublina, jest bardzo dobrą lekcją.

2

@Kgorecki2500 szkoda ogromna. No, ale Atalanta zasłużyła, a Xabi Alonso wyczerpał limit szczęścia i ambicji piłkarzy

0

@FcPortoFan1999 Oczywiście to dobra lekcja dla Leverkusen i samego Alonso bo dzięki temu wie, że mimo fantastycznego sezonu wciąż ma nad czym pracować i się ulepszać w tym co robi ale nie zmienia to faktu, że bardzo szkoda tego finału grając taki sezon.

1

@Stinger_ Liga Mistrzów.To są rozgrywki, gdzie od takiej ekipy jest wymagany przynajmniej ćwierćfinał.

2

@michal26 Atalanta zagrała TOP mecz. Nie będę mówił, że nie zasłużyli bo to byłaby nieprawda ale serio, gdyby Bayer przegrał gdzieś wcześniej to może podejście do tego meczu byłoby jednak inne dzięki czemu mieliby trochę łatwiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?