- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1383 Culés
Gorące dyskusje
norbi77
20
Dla mnie to skandal, że Messi nie wyleciał z boiska. Przecież to jest ewidentna... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
norbi77
7
I niech mi nikt nie wali głupot, że gwiazdy nie mają "immunitetów". Ilu zawodników "bez... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Kgorecki2500
4
Ale ludzie niektórzy mają problem z opcjonalnym uproszczeniem gry xD Ja się w nowym Goticzku... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1383 Culés
2
Najbardziej rozwalają mnie tacy fani Premier League jak sysia. Broni tych zespołów jak niepodległości, odwołuje się konkretnie do 2018 roku i od tego czasu liczy ich sukcesy w LM. Fakt jest taki, że w tym sezonie 2 ich kluby odpadły w lidze mistrzów w grupie i to zajęły 4 miejsce. Liverpool dostał lanie od Atalanty, a Aston Villa została wręcz skompromitowana i zezłomowana przez taki klub jak Olympiacos Pireus. Górują nad innymi ligami pieniędzmi, otoczką, stadionami, ale za tym nie idzie piłkarska jakość. Super ogląda się te mecze, ale nie można mówić o jakiejkolwiek rywalizacji o mistrza, Guardiola i City zgarnęło mistrza 6 razy w ciągu 7 lat. Chelsea i MU od lat są pośmiewiskiem bez żadnych perspektyw, Arsenal jedynie daje nadzieje. Liverpool też miałby szansę powalczyć, ale odejście Kloppa może skończyć się dla tego klubu tragicznie. Te tzw zespoły średnie nie pokazują też wielkiej mocy, nie potrafią zaistnieć w takich rozgrywkach jak Liga Europy czy Liga Konferencji. Przypominam, że Liverpool miał zmiażdżyć w tym roku konkurencję w Lidze Europy, a przegrali z kretesem. To samo City już 7 sezon z rzędu są faworytami LM z kursem 3.50 przed rozgrywkami i na 8 sezonów Pepa ledwie 1 triumf.
1
@kigani Abstrahując od opini.
Pokaz mi ligę która jest najlepsza i wyniki klubów z niej które na to wskazują.
0
@kigani Chelsea nie jest pośmiewiskiem od lat, tylko od 2022, a wtedy wygrali Ligę Mistrzów. Na dodatek końcówka obecnego sezonu zapowiada też potencjalnie lepsze czasy dla klubu.
0
@PatrykBarca jest najlepsza, ale nie jest to jakaś dominacja. Ba widziałem wiele meczów zespołów z Ligue 1 na Premier League i to z podobnych miejsc w tabeli i nie ustępowały poziomem absolutnie. Ja nie podważam Premier League, chodzi mi o więcej szacunku do La Ligi, Bundesligi, Serie A i Ligue 1
0
@kigani Jeśli tak to ujmiemy, to to samo można powiedzieć o La Lidze. W Europie istnieje tylko Real od nas. Bundesliga bardzo rzadko coś wygrywa w pucharach, włoskie kluby niby zachodzą daleko, ale kiedy ostatnio włoski klub wygrał Ligę Mistrzów? O Francuzach nie wspomne, bo tam PSG się od zawsze bije w czoło, jak trzeba zagrać na poważne kluby.
0
@Gibbon_FCB to była jedna jaskółeczka w lidze mistrzów. Chelsea od 2016 roku nie liczy się totalnie w lidze, ba nie zajęła nawet ani razu 2 miejsca. Końcówka tego sezonu była świetna, ale nie zapominajmy, że poprzedni skończyli na 12 miejscu.
1
@kanver_ fakt jest taki, że mając takie pieniądze powinni odjechać reszcie, ale tego nie robią. Poniekąd przez swoje bogactwo kupują zawodników absolutnie średnich i wartych max 20/30 mln za nawet 90 tylko dlatego, że są Anglikami. Anglicy jako nacja są najmniej zdolni i najsłabsi technicznie. Za to Ligue 1 wyprodukowała w ostatnich latach najbardziej zdolnych piłkarzy
0
@Gibbon_FCB Lepsze czasy? Kolejny zwolniony manager w ciągu 2 lat?