- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1325 Culés
Gorące dyskusje
Luciano99
49
Jeśli grubas jest mądry, to powinien powiedzieć w tym momencie:- Sory Julian, ale nas tu dymać... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Faro
0
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
16 odpowiedzi
Bzyczekk
15
Pamięta ktoś jeszcze tego ziomeczka?https://x.com/i/status/1273716704934342660
19 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1325 Culés
2
Sutonator ze zwycięstwem.
4
@blakkudium Nie lubię obu, ale jednak cieszy, że Takefun, fikuśnie nazywany "tejkfiutem", czyli piesek Nitra dostał oklep.
3
@blakkudium ale cepeliada xD koleżka Nitro widzę równie mocny zawodnik
1
@blakkudium Oni powinni we dwóch z Nitrem wychodzić na każdego przeciwnika. Wtedy może coś by ugrali.
2
@blakkudium Nie przepadam za dwoma, ale za te obrażanie matek widzów i wyzwiska w necie pięknie oglądać cepy na twarz Takefuna.
0
@blakkudium czyli ten ku...szon wygrał ehh
1
@blakkudium przecież on go trafił nie wiem czym, nadgarstkiem :D Tu ani nie było nóg, nic tu nie było. Cios z tego to taki plaskacz w nos