La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1039 Culés

1


Zobaczcie sobie na komentarze. Ludzie życzą śmierci i wysyłają na front, bo jakieś dzieciaki zniszczyli ule. To są Polscy "patrioci".

5

@Pedri16Future 1 ul jest wart tyle co 1 ukr czego nie rozumiesz

0

@Pedri16Future trochę dużo ostatnio tych wpadek Ukraińców w Polsce xD

1

@PIWOSZ89 W ramach ciekawostki "Dla malutkiej dwurodzinnej pasieki budżetem w wysokości 5000 zł plus 1000 zł rocznie dodatkowych kosztów związanych z prowadzeniem pasieki, takich jak: lekarstwa, pokarm zimowy, dojazdy, opakowania szklane na miód. "

1

@Pedri16Future Różne rzeczy się robiło za małolata. Jakby wtedy był internet to chyba rodzice musieliby nas wywieźć z kraju xd

0

@Benz Rozumiem, że robiłeś podobne rzeczy?

0

@PIWOSZ89 następnym razem jak sięgniesz po miód to przeproś pszczółki, obraziłeś je teraz srogo :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: