La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1524 Culés

Bonus na start aż 3755 zł! Załóż konto i zyskaj aż dwa freebety na początek.

18+. Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

0

Polecacie Punishera na Netflixie? Dobry aktor? Jedyną część jaką oglądałem to ta z Travoltą jako antagonistą i bardzo mi się spodobała, tak samo aktor Punishera był bardzo dobry (dla mnie). I nie wiem czy ten serial i inny aktor są warci uwagi.

1

@VegetaPolska bardzo spoko

2

@VegetaPolska Serial lepszy i aktor też lepszy.

0

@Kinginiesta @MesQueUnClub_87 a kręci się o tym samym? O zemście za rodzinę czy są jakieś inne tematy w serialu?

1

@VegetaPolska Ten Punisher z Travoltą to nie ma niczego wspólnego z Punisherem. Zresztą ten z serialu też niezbyt wiele więc powinno Ci się spodobać.

2

@VegetaPolska Cała ta historia łącznie z tytułem jest zarezerwowana dla gościa, który mści się za rodzinę, ale inne tematy też się kręcą. Drugi sezon jest trochę inny, niż pierwszy.

0

@Szreko a to dlaczego nie ma nic wspólnego z Punisherem?

2

@VegetaPolska Pewnie chodzi mu o to, że nie jest 1 do 1 z komiksem, ale jeżeli nie jesteś radykalnym wyznawcą tej produkcji to nie będzie to miało dla Ciebie kompletnie żadnego znaczenia.

0

@VegetaPolska Przede wszystkim dlatego że Punisher jak sama jego nazwa mówi to nie jest gość który się mści. To jest facet który wymierza karę przestępcom. Jego rodzina zginęła przez przypadek a w każdym niemal filmie czy akurat w serialu jest ukazane że to musi być zemsta za jego rodzinę. Punisher to gość który wchodzi i rozwala chłopów bez skrupułów. W obu tych przypadkach niestety to tak nie wygląda. Najwięcej wspólnego z prawdziwym Frankiem ma ten z filmu Punisher Warzone.

0

@VegetaPolska absolutny Top Marveloskich seriali!
Netflix dał radę i z drugoplanowej roli Berthal w Daredevilu, zrobił kawał serialu.
Mrok, gniew, brutalność i ślepa zemsta - jeżeli lubiłeś komiks, będziesz z Jona zadowolony.

0

@Szreko a rozumiem, to trochę jak Dexter który zabija tych którzy są źli i którzy uniknęli sprawiedliwości

0

@kakusus nie czytałem komiksu, oglądałem tylko film Punishera z Travoltą w roli antagonisty

0

@VegetaPolska Nie pamiętam za bardzo Dextera no ale w pewnym sensie to prawda. Z tym że Frank zazwyczaj odstrzela ludzi i znika żeby zrobić to samo w innym miejscu.

0

@MesQueUnClub_87 Absolutnie nie. 1 do 1 z komiksem bym nie chciał bo nie widzę w tym sensu. Wolałbym jednak żeby Frank był taką niepowstrzymaną siłą która przemierza miasto i morduje a nie mści się. Chciałbym żeby ktoś wreszcie wyciągnął esencję z jego historii i pokazał więcej prawdziwego Punishera i jego problemów jak i rozwałki.

0

@Szreko no Dexter usypiał, potem więził na stole ofiarę, by pokazać jej wszystkie złe uczynki a potem wbijał nóż w serce. Potem ćwiartował i wyrzucał do morza/oceanu.

0

@VegetaPolska ja również polecam. Bardzo dobrze czas mi minął przy tym serialu

0

@Szreko No to w komiksie tak było, że śmierć rodziny przyczyniła się do tego, że postanowił oczyścić świat ze zła. Nie była to czysta zemsta, a zrozumienie swojego powołania. Wszystkie produkcje odbiegają od tego wzorca w stronę wściekłej pomsty.

0

@VegetaPolska To Frank jest jednak inny:)
@MesQueUnClub_87 Bardzo często poruszane jest to że śmierć rodziny to było uwolnienie go ze smyczy. Że Frank zawsze taki był ale rodzina go blokowała. Najlepszym motywem tego jest że jego rodzina nie zginęła w żadnym zamachu. To była przypadkowa śmierć i dlatego Punisher któremu zabijają rodzinę tak jak w omawianym filmie czy serialu to nie do końca jest Punisher. Ja chciałbym żeby pokazano takiego Franka który nie mści się ale po prostu rozwala przestępców.

0

@Szreko Może ktoś stwierdził, że robiąc taki film będzie to trochę Batmano- podobne i skupili się na prostej ludzkiej zemście. Kto wie :D

0

@MesQueUnClub_87 No ale wszyscy?:) Na pewno łatwiej taki film zrobić ale jednak trzeba to robić kreatywnie. No i pamiętać że to jednak postać z komiksu a większość produkcji mocno tego unika.

0

@VegetaPolska Śmiało, nie będziesz żałował:-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?