- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1445 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
10
Nie wiem jak to się stało, że po 4 latach wojny ruscy mają w Polsce w sondażach prawie 8%. To... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Safrani
6
Cześć OskiZ okazji rozpoczęcia Mistrzostw Świata w Piłce nożnej mam do Ciebie dwa pytania. 1.... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
tbas
11
Mówiłem że tak będzie. Ten placek nie zrezygnuje z hajsu, gówno grał, zaangażowania brak.... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1445 Culés
2
Łeb mi siada od czytania czegoś takiego
1
@Arden on to od 2019 czy 2020 roku chce wrócić, ale jakoś na razie mu nie po drodze.
1
@Arden piękny to byłby cykl życia
Z faweli do najlepszego klubu świata, tworzysz jedno z najlepszych trio w historii. Odchodzisz, bo chcesz wyjść z cienia, ale trafisz pod cień innego zawodnika. Odchodzisz na sportową emeryturę do Arabii odcinać kupony. Przechodzisz do europejskiego giganta.
Nie wątpię, że sportowo mógłby dać sporo jeszcze, ale to już jest "wrak" piłkarza i zdrowotnie i mentalnie. On już nie ma ambicji żadnych.
Dodatkowo sposób w jaki odszedł.
Niestety ten pociąg już odjechał Panie Neymar
Komentarz usunięty
1
@Arden Haaland, Neymar i Kimmich - a mamy dopiero wtorek :D
0
@Arden jak przyjdzie grać za czapkę gruszek to moim zdaniem spoko, ciężko o dobrego LS z naszym budżetem
0
@ngif Neymar to już nie LS.