La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1273 Culés

6

Haha, co się Madryciok spłakał w gorących to jego :D

Jaki trzeba mieć kompleks, to ja nawet nie wiem. Masz zespół w lepszej sytuacji finansowej, który jest zdecydowanym liderem i jednym z głównych faworytów do wygrania LM, a wbijasz na portal największego przeciwnika i po kapitalnym meczu tej drużyny w lidze, gdzie masz sporą przewagę już Ci psycha sitting. Wow.

2

@macio_944 Na notatniku to taki delikwent i wielu wielu innych lecą z automatu na "wakacje" do 2035 roku.

2

@macio_944 W innej gorącej dyskusji jest znany "fan" Lewego, nie wiem kto jest "lepszy" ^^

2

1

@macio_944 Ale by było, gdyby Barcą awansowała na półfinału, a Real odpadł z Ligi Mistrzów:p

konto usunięte

1

@macio_944 XD Ten komentarz przeszedł do historii.

konto usunięte

0

@macio_944 Classic

0

@P33ck Ciekawe czy to był jeden z tych co pisał, że CA to puchar tymbarka z 4 mocnymi drużynami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?