La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1561 Culés

0

O co chodzi z tym Kamińskim? Gość w poprzednim sezonie był pewniakiem do pierwszego składu Wolfsburga, nie zrobił jakichś fatalnych liczb, wydawało się że będzie tylko lepiej. Tymczasem w tym już nawet przestał łapać się na ławkę.

0

@kanver_ W Niemczech,nie ma czegoś takiego jak w Ekstraklasie że ma się taki pewny skład.Rywalizacja w Prusach a w Polsce jeśli chodzi o podstawową jedenastkę to dwa różne światy.

0

@FcPortoFan1999 Ale żeby aż tak?

0

@kanver_ Oczywiście że tak.

konto usunięte

0

@kanver_ Na ten moment na skrzydle gra tam Cerny, Wimmer, Paredes i Kamiński. Do tego na tej pozycji z bogactwa na środku ataku i środka pomocy może grać Tomas i Majer. Kamiński w Wolfsburgu bronił się głównie w defensywie, ale w ofensywie jest jedną z najgorszych opcji.

0

@Khajio Szkoda, bo chłopak miał mental by coś podziałać w reprezentacji.

0

@kanver_ Odsiadka zrobiła swoje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?