La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1227 Culés

Trzykrotny zakład bez ryzyka o wartości 100 zł! Wygrywasz lub zwrot pieniędzy z opcją wypłaty. Do tego freebet 20 zł i 10 zł!

18+. Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

13

W punkt.


21

@Pawel13sz może lepiej mniej mówić, żeby nie było jak z Bojanem

20

@Pawel13sz Przecież są tacy co jeszcze go krytykują. A taki pożal się Boże komentator laboga nazywa go przereklamowanym

11

@MESSIah16 Głupota mówić o Bojanie. Bojan nie wypalił przez to że miał słabą głowę. Widzisz o Yamala słabą głowę? Bo ja nie. On ma wywalone na wszystko.

17

@Pawel13sz właśnie lepiej na razie nie mówić.
Fati już był koronowany na nowego Messiego, koszulka z „10”, wielki kontrakt, a teraz kopie się po czole w brytyjskim średniaku

Yamal jedyne co potrzebuje to ciszy, spokoju i skupienia

3

@Emhyr
On sobie pyka na takiej Fantazji i lekkości że aż się gębą uśmiecha jak się go ogląda;) jak będzie dobrze prowadzony bez Presji w ciszy ominą go kontuzje to będzie mega Crack ;) no i wiadomo żeby tez chlopaka nie zajechali tak jak Pedriego :/

2

@Emhyr przede wszystkim Bojan to nie ta skala talentu co Yamal

5

@Romario87 piłka klei się do nogi, świetnie nią operuje właściwie porusza się jakby był bez piłki - nikt od czasu Messiego tego nie miał aż tak - ani Bojan, ani Fati etc.

Do tego ile on widzi już teraz - woow

3

@mekston
To fakt piłeczka mu się klei ale ma też świetnie ułożona nogę te dośrodkowania co chłopak wrzuca , przegląd pola, drybling

2

@mekston Ciężko porównywać te okresy i też porównywać talent bo to inne pozycje. Bojan grał najwięcej na środku a w wieku 17 lat już poleciał prawie cały sezon i 12 bramek nastrzelał + dołożył 6 asyst. Ogólnie ciężko mi porównywać talent jeśli masz inne pozycje

2

@Romario87 dlatego w ogóle nie patrzę na to co było o Bojanach, Fatich, dos Santosach i innych, bo żaden tego nie miał.

Jasne może Bojan czy Fati weszli i z marszu zaczęli ładnie ładować bramki, ale na tym etapie w kontekście crackowatości ma mniejsze znaczenie niż to co ma Yamal - który ma dużo większe skille w kreacji, ale jak widzimy z uderzeniem u niego nie jest źle :)

2

@Emhyr jasne, że nie ta sama pozycja, ale oczywiście, że można w kontekście tematu formacji ofensywnej i jakie skille ma Yamal i inni. (w kontekście talentu piłkarskiego).

Tak, Bojan wszedł i ładnie szybko nastrzelał brameczek, ale to mniej znaczy niż operowanie piłką i lekkość z tym związana. Sama gra nie była aż tak imponująca vs to co pokazuje Yamal.

Zresztą pod tym kątem taki wszechstronny zawodnik to w kontekście czysto piłkarskim i możliwości jakie może dać drużynie.

2

@mekston
No wczoraj to z Dystansu przywalił luxio ;) może wkoncu reszta też coś zacznie uderzać a nie Ciągle się pchać z pilka do bramki ;)

1

@mekston Ale wiesz to jest takie porównywanie Haalanda i Mbappe. Żółw jest bardziej efektowny ale to nie oznacza że Haaland ma mniejszego skilla. Haaland na swojej pozycji ma topowego skilla a Mbappe na swojej. Mbappe jest bardziej kompletnym zawodnikiem ale nie zagra tak jak Haaland i na odwrót

2

@Emhyr właśnie piłkarsko Mbappe jest w stanie wnieść więcej - oczywiście, że są pewne kwestie których Mbappe nie zaadresuje, ale jednak w piłce całość zaczyna się od kreacji i tworzenia okazji. Mbappe jest w stanie zrobił sporo w tym aspekcie, a i na 9 świetnie się odnajduje. Zresztą jako nie "9" Mbappe król strzelców MŚ, (w sumie już 12 bramek tam), w LM też wiele bramek, w Ligue1 pewnie wygrywa króla strzelców co sezon (jasne liga gorsza niż PL, ale strzela jak szalony, a jednocześnie więcej daje w kreacji)

Tak ta kompletność ma znaczenie. Aczkolwiek oczywiście tutaj mówimy o największych.

Natomiast druga sprawa, że to nie był aż taki skill na "9" żeby przebić co Yamal prezentuje.

Poza tym własnie w kontekście strzelenia paru bramek jest to też coś co na przestrzeni sezonu może wyjść, ale powtórzenie tego bywa różne - to widać po piłkarzach, ale jeśli masz pewnego skilla to zapewnia większą szansę na gwarancję jakości drużynie i wniesienie do niej wielu tematów.

Zresztą tutaj patrzymy na to co Yamal nie tylko robi w podaniach, kreacji, ale i dryblingach, czy właśnie nawet po stronie strzałów (w koncu jest już rekordzistą jeśli chodzi o bramki w wieku 16 lat) - trudno to opisać, ale ani Bojan ani Fati nawet przy ich dorobkach strzeleckich nie przebijali tego co robi młodszy Yamal.

1

@Pawel13sz Nikt nie powinien porównywać Yamala z Bojanem czy Fatim. Po pierwsze dlatego, że tamci to byli strzelcy, a ten dzieciak ma pokrętło i lewą nogę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?