La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1221 Culés

konto usunięte

0

Jak przegramy z Celtą w sobotę to nie skończymy w TOP4. Chyba że Girona będzie jeszcze gorsza na przestrzeni sezonu.

My tu chcemy Flicka a tu zaraz się okaże że on nie będzie miał do czego przyjść

konto usunięte

2

@MesQueUnClub96 Dlatego on powinien już teraz przyjść. Tylko tak się nie stanie, bo Laporta stawia kolesiostwo ponad dobro klubu.

1

@P33ck największym przeciwnikiem są finanse. Przecież dowodem na to jest wyrejestrowanie gaviego do końca sezonu żeby można było dołączyć vitora roque. No to obrazuje sytuację. Tak samo np inigo dostał zgodę na rejestrację kontraktu tylko na rok póki co czyli do końca czerwca. To pokazuję jaka tam jest bieda. A my mówimy o trenerze którego możesz wziąć za darmo bo aktualnie nie pracuje i nie trzeba rozmawiać z jakimś klubem za ile baniek puszczą go do innego klubu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?