- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 803 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
145
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Safrani
47
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
MoralnyKarzel
1
Słucham studia po meczu i aż mi się coś skręca w środku, aż mi uszy więdną.... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 803 Culés
2
Już Kuman mając Minqueza, L. de Jonga, czy Jutgle pokazywał więcej niż Xavi. Nie sądziłem, że Barca może upaść jeszcze niżej niż wtedy, ale widzę, że Xavi idzie po rekordzik.
0
@bartulek98 Pokazywał więcej :D Wiem, że Xavi może też wylecieć poza top 4, ale Koeman to już robił. A pierwszy sezon to co? Miał Messiego, Griezmanna, Dembele, Cou (zjadał Rapjinhę) do tego pół sezonu wybitnego Fatiego, Pedrirego sprzed kontuzji, miał konkretnego DP, Alba grał wtedy świetny sezon a i sam się pozbył Suareza, który dsm mistrza Atletico i co skończyliśmy na 3 miejscu. Xavi ze słabszym składem zdobył mistrza. Śmieszne jest porównywanie Koemana z Xavim, do tego Koeman pracuję 3x dłużej jako trener.
0
@Kamiloza91 Nie no ja tu jadę z cyganem ale jego wkład w wyniki Barcy to kosmos w stosunku do tego co dawał ten płaczek coutinho.
0
@Kamiloza91 Koeman był cały czas jebany przez zarząd, mający Messiego obrażonego który się wypiął i nie przychodził na treningi. Jakoś zdobył puchar króla. W drugim sezonie miał totalnie rozjebaną drużynę z nazwiskami które by się nie łapały do średniaka. Laporta mu nie ufał kompletnie i by nie dostał żadnych transferów i tak. Nie twierdzę że Koeman to bóg ale warunki pracy jego a Xaviego to dwa inne światy i nigdy by nie miał takiego komfortu pracy