La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1764 Culés

3

Artur Gawroński, radny z Częstochowy, złożył do Komisji Europejskiej skargę w sprawie dyskryminacji mężczyzn w Polsce. Impulsem do tego miała być wypowiedź szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Jana Grabca, który w rozmowie z Radiem Zet przyznał, że rząd nie planuje zrównania wieku emerytalnego. [Wykop.pl/zyciezczestochowy]
Hm ciekawe z co z tego wyjdzie
Dyskryminacja tu występuje niewątpliwie, w wieksykrajow UE wiek emerytalny jest równy bez względu na wiek
@Kgorecki2500 @michal26 @Kondziubarca @macio_944 @Comentateiro

0

@tomek8756 "wiek emerytalny jest równy bez względu na wiek" ;)

1

@tomek8756 powiem szczerze, że powinien być wiek emerytalny na poziomie 50 lat. Od wtedy by przysługiwał, ale miałby określone zasady. Osobno napiszę i dorzucę Ciebie do dyskusji

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?