La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1258 Culés

3

Tradycyjnie po meczu zastanawiam się jakie wsparcie dostał nasz trener od swojego sztabu szkoleniowego. Od tego brata, który, bardziej wygląda jak brat Kloppa, albo od tego drugiego, którego po 2 latach nikt nie zna. Wspaniała ekipa.

0

@arasz1819 To prawda. Ale też żadne usprawiedliwienie, bo sam ich dobierał. Chcącemu nie dzieje się krzywda.

0

@arasz1819 Ale jakie wsparcie dostal od kluczowych piłkarzy.

1

@PatrykBarca ja nie wierzę, że nagle tak klasowi zawodnicy wszyscy notują zjazd jednocześnie, bo wszechświat tak chciał. Po prostu trener nie potrafi do nich dotrzeć, wg mnie Xavi już nie ma większości szatni za sobą.

@Dari0G to prawda. To jest kolejny jego błąd. Niedoświadczony trener bierze ogarniętego asystenta, a nie brata.

0

@arasz1819 No na prawdę w tych momentach kiedy odrabiamy kolejny raz stratę widzisz gosci którym niechce się grać? Radość jest udawana?

1

@PatrykBarca żeby odrabiać starte najpierw trzeba mieć fest wyjebane. Nie zapomnij, że oni grają też pod swoje nazwisko, a część to myślę, że już i pod letni transfer, więc czasami wypada ruszyć dupę. A i tak się koniec końców kompromitujemy. A czemu? Bo znowu wychodzi minimalizm trenera, który przy 3:2 decyduje się na uspokojnie tempa zamiast ich dojechać jak jest okazja. Wymęczone 1:0 w zeszłym sezonie to nie przypadek. Taka trenerska mentalność Xaviego niestety.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?