- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 886 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 886 Culés
11
Taka prawda.
4
@NeroTFP1 Oj to było cudowne, aż szkoda, że takich akcji już nie będzie :/
4
@macio_944 Lepsza akcja była jak dziennikarz pisu nagrywał wystąpienie Tuska, gdzie Donek miał nad głową napis PLATFORMA i pod takim kątem się ustawił, że cyknął mu zdjęcie z takiego ujęcia, że wyglądało tak jakby miał rogi. Potem nałożyli lekko czerwony filtr i puścili babciom szatana haha xD Kreatywności to nie można było im odmówić.
5
@MesQueUnClub_87 To się naprawdę w głowie nie mieści co się działo przez te 8 lat :D
2
@macio_944 Tak samo jak gadali, że Tusk kazał wysłać te sms-y Alert o złej jakości powietrza, żeby ludzie nie przyjechali na strajk. W takiej "brudnej grze" są bezkonkurencyjni.
4
@MesQueUnClub_87 Albo "dziennikarz" wyrzucający śmieci z kosza, by nagrać materiał :D
2
@NeroTFP1 Dobre też były wirtualne maseczki podczas pandemii. Dziennikarz stoi z mikrofonem, a po twarzy mu lata maska doklejona komputerowo.