La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1105 Culés

7

"Nasze DNA" hehe. Nasze DNA zmarło śmiercią naturalną w momencie, gdy skończyło się pokolenie technicznych geniuszy typu Iniesta, Xavi, Busquest, Messi, Neymar. Jak my mamy wrócić do czołówki współczesnego footballu jak on nieustannie żyje przeszłością i sentymentem do czasów sprzed dekady? Równa murawa nie sprawi, że nagle nasi pomocnicy zaczną jednym podaniem przeszywać całą defensywę rywala, a napastnicy wchodzić z piłką do bramki klepką na jeden kontakt. To tak jakby ktoś po czterdziestce żarł w nocy i dziwił się, że nie może utrzymać tej samej wagi bo przecież 20 lat temu tak robił i był chudy. Wszystko się zmienia.

2

@MesQueUnClub_87 Widać że u nas myśl aby nie grać za szybko i trzymać piłkę cały czas żywa. Nie ma u nas żadnego ruchu w ataku, żadnych trójkątów i piłek. Mam wrażenie że w Barcelonie jest od lat taki strach i zakorzenione w głowie by nie stracić piłki że wolimy klepać do tyłu niż spróbować zaryzykować.

0

@MesQueUnClub_87 prawda dlatego uwielbiam oglądać Liverpool czy Spurs. Tam grają na 1-2 kontrakty ale piłka cały czas idzie do przodu. Próbują jak najszybciej zdobywać przestrzec zanim się rywal ustawi. A my nie wiem w sumie na co czekamy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: