- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1609 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
28 odpowiedzi
Dari0G
45
@kodi77 Brak mi słów, stary. Naprawdę współczuję.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1609 Culés
0
Myślisz, że są pewne granice odklejenia, ale wtedy wchodzi redakcja Filmwebu całą na biało z listą top23 filmów w 2023 roku. "Czas krwawego księżyca" dopiero na 20 miejscu, przed nim ten przehajpowane Mission Impossible, które będzie kręcone chyba do czasu, jak Cruise nie rozwali się na motorze lub rozbije o ziemie i nudny "Wieloryb", ale to tam ch... Jaja są w top5. "Oppenheimer" idący po Oscary dopiero na 4 miejscu za... "Johnem Wickiem" xD a całość wygrywa "Zabójca" xDD Nie mam siły...
https://www.filmweb.pl/news/Filmy+2023+roku.+Top+23+najlepszych+film%C3%B3w+wed%C5%82ug+redakcji+Filmwebu-153525
0
@BorzyKrzys John Wick sztosik generalnie ale w swojej kategorii filmów. No nie jest to jakieś głębokie arcydzieło. Jest to ładnie nakręcone mordobicie z fajną choreografią walk
1
@BorzyKrzys Akurat "Czas krwawego księżyca" to jedno z największych gówien jakie widziałem i to jeszcze w kinie... 2 pary wyszły w trakcie senasu, ja dotrwałem ledwo co. Za długi, straasznie nudny, no masakra totalna.
0
@BorzyKrzys o matko jedyna, ktoś ma subiektywne spojrzenie na kinematografię. No przecież to skandal, tak być nie może. Wzywać Brauna z gaśnicą.
1
@Bykunn To wystarczyło by być w TOP3. Też go lubię, fajna frajda z oglądania, ale ludzie kochani.
@Safrani kompleks bandy 7%?
0
@BorzyKrzys Bardziej przyczepiłbym się, że Barbie jest wyżej od MI, niż o to, że MI jest wyżej od przewleczonego "Czas krawawego ksieżyca". Pierwsza trojka też dla mnie niezrozumiała.
0
@Ojciec5tkidzieci No jest długi ale mi się podobał, bo siedzę w historii Ameryki. Może bym go dał koło 10 miejsca, ale nie na 20, gdzie przed nim masz Barbie czy inne, słabsze produkcje.
0
@BorzyKrzys Tak z ciekawości - ile filmów średnio oglądasz, dajmy na to, miesięcznie?
1
@damianex10 w 2020 miałem na koncie prawie 500, ale była pandemia, mało roboty, mało spotkań, siedziało się w domu. W 2023 Filmweb mi pokazał 150, czyli tak około 12-13 na miesiąc, głównie w weekend albo jak jest luźniej w tygodniu.