La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1469 Culés

konto usunięte

2

Ups...wymsknęło się?


3

@pioz123 Jaro lubi od czasu do czasu uchylić rąbka tajemnicy, ale betony i tak są przekonane, że on mówi o Tusku ;D

konto usunięte

3

@MesQueUnClub_87 im wystarczy nie przeszkadzać, sami się orają... ;) i mnie to bardzo cieszy!

1

@pioz123 Orają się, ale uważam, że w tym momencie to już im, ani nie szkodzi, ani nie pomaga bo Ci, którzy mieli wyciągnąć wnioski to już je wyciągnęli wcześniej, a reszta ich nie wyciągnie nigdy.

1

@pioz123
Przecież jak powiedział, że mogą ludziom dawać więcej kasy, ale muszą im jeszcze więcej zabrać...to mu brawo bili :)
Ich sekty nic nie obudzi z zaślepienia.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub_87 może i masz rację. Ale być może w pewnym momencie pis zacznie się sypać od środka. Myślę, że jest wielu, którzy mają dość tego, co ich wspaniały prezes robi.

konto usunięte

0

@norbi77 jak wyżej, bardziej liczę, że to wszystko wpłynie na sam pis, a nie wyborców. Wielu zostanie, ale może powoli ten twór zacznie się sypać.

0

@pioz123 taktyk

0

@MesQueUnClub_87 zobaczymy dziś w takim tvp info była konferencja tuska.Wisdomo ze jak ktos potrzebuje być nabuzowany orzejdzie do republici ale cześć bedzie miała doczynienia z innym spojrzeniem i dla nich kluczoes jedt 13 i 14 a to jedt.tez sa ludzie których nie jedt stać na wykupieni n a tam jest taka republika i jeszcze w republice jak u rydzyka chca kady na konto....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?