La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1294 Culés

konto usunięte

4

De Minaur odstrzelił Djokovicia w dwóch setach. Ostatni raz przegrał do zera z Lajoviciem.

0

@Emhyr chyba rzeczywiście jakieś problemy zdrowotne Djoko, Serbia w bardzo trudnej sytuacji

0

@barcelonaLM Polska może trafić w półfinale na Australię? Czy Francja/Norwegia?

konto usunięte

0

@barcelonaLM Możliwe ale ja zawsze jego problemy daję z gwiazdką bo wiadomo jak to z nim jest.

0

@Emhyr Oby tak dalej.

konto usunięte

1

@JimMorrisonFCB No nie będę ukrywał że mnie cieszy jego porażka. Nie lubię go po prostu.

0

@Emhyr I tak wygra Australię bez większych kłopotów,straci góra 2 sety w całym turnieju i po kłopocie.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 Australia nie ma dobrej zawodniczki

0

@Emhyr Nie chodzi mi o Puchar Zjednoczonych co o Australian Open.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 A dobra myślałem że ci słownik źle podpowiedział i miało być że i tak wygra Australia

0

@Emhyr Australia ogólnie ten mecz z Serbią obecnie musi wygrać.

konto usunięte

0

0

@FcPortoFan1999 Nie możemy trafić Australii

1

@adi7adi8 Szkoda.

0

@FcPortoFan1999 Może w samym finale kto wie :)

1

@adi7adi8 Oby jeszcze USA odpadło skoro Serbia poległa.

0

@FcPortoFan1999 Stany już odpadły :P
Polska - Norwegia/Francja i druga część drabinki Australia - Niemcy/Grecja

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?