La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 772 Culés

8



Dokładnie :)

0

@DonMatteo901 Generalnie jako sędzia naprawdę jest świetny i dobrze ze ma twarda postawę i nie daje sobie wejść na głowę, ale jak widać i on potrafi przesadzić. Najbardziej w tym filmie bawi mnie to że rzuca przekleństwami do zawodników a niedawno canal+ tez wrzuciło urywkę filmu jak mowi do Augustyna, żeby do niego nie bluźnił bo on rozmawia z zawodnikami normalnie XD

4

@DonMatteo901 Przecież może mu odpowiedzieć, tylko poniesie tego konsekwencje. W meczach Marciniaka zazwyczaj jest spokój, a piłkarze po jednej takiej rozmowie już wiedzą czym może skutkować dalsza „dyskusja”. Sędzia ma panować nad wydarzeniami na boisku, a Marciniak jest w tym jednym z najlepszych na świecie.

1

@DonMatteo901 bardzo dobrze robi, piłkarze to stado rozkapryszonych dzieci. Trzeba ich ustawić. Tam nie ma miejsca na głaskanie gdy są emocje.

1

@hayek Szkoda, że w ekstraklasie jak robi babola to nie ponosi konsekwencji bo jest za dużym nazwiskiem. Ja w mojej piłkarskiej "karierze" do sędziego z szacunkiem i tego też bym oczekiwał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?