La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1042 Culés

0



Haha, co to jest za wzór. :P @Kgorecki2500

2

@Ojciec5tkidzieci Gdybym dostał taki kubek to bym go rozwalił na głowie tego kto go przyniósł.

10

@Ojciec5tkidzieci Jeśli dostałbym kubek z tym parodystą, pomyślałbym, że ktoś mocno mnie nienawidzi. Gdyby hołownia był gigaczadem to nie szantażowałby i nie chciał stosować odpowiedzialności zbiorowej, nie przymuszałby do uczestnictwa w rytuałach innego wyznania (art. 196), ani nie oferowałby zachowania fotela wicemarszałka w zamian za wykonanie wyznaczonych zadań (art. 229). W dodatku byłby konsekwentny w swoich poglądach, a nie wybiórczy i nie stosowałby podwójnych standardów, oraz wymieniłby się argumentami, których ewidentnie mu brakowało i dałby je przedstawić Braunowi, zgodne z faktami historycznymi, zamiast wyrzucać go z sejmu i wymierzać najwyższą karę, a na końcu nie paliłby chanukiji, która symbolizuje wyższość rasową (żymian nad gojami) i triumf oraz celebrację z okazji wyrżnięcia greków, oraz nie zapraszałby do sejmu gościa, mówiącego o tym, że Izrael ma najbardziej humanitarne wojsko, podczas gdy w tak krótkim czasie wybili oni więcej dzieci niż ruscy na ukrainie w ciągu kilku lat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?