La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 834 Culés

2

Najważniejsze są dwa najbliższe mecze, jeśli nie będzie w nich mocnej poprawy i reakcji to bez względu na wynik Xavi może mieć problem z utrzymaniem stanowiska. Dotknął dna, zastanawiam się czy będzie chciał się odbić, czy w tym utonie.

0

@!34RC3!_0N4 najważniejsze? proszę Cię. Mamy całą topkę w drugiej połowie sezonu LL na wyjeździe. Real, Griona, Atletico, Athletic. Taki Real całą topkę ma u siebie łącznie z nami (po za Sociedad). Jak teraz nie potrafiliśmy wypracować sobie chociaż minimalnej przewagi przy korzystynym grafiku to co będzie później.

0

@OldMc84 nie mówię o sezonie a o samej posadzie trenera

0

@!34RC3!_0N4 jasne, ale ja przytoczyłem tylko fakty. Drugą część sezonu mamy masakrę. Co za tym idzie szanse na walke chociaż o LL są nikłe. Co do samej posady to niezależnie od wyniku kolejnych dwóch meczy powinien zostać zwolniony. Z drugiej strony Laporta będzie szukał trenera z DNA Barcy, więc w aspekcie sytulu trenowanie nic się nie zmieni. Ogólnie trener powinein być z zewnątrz i może potrzeba zmian w Zarządzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?