La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1062 Culés

konto usunięte

1

Na papierze pewnie najlepiej dzisiaj wygląda mecz MU z Bayernem, ale tak naprawdę to meczycho szykuje się w Mediolanie, Inter - Sociedad. Nie dość, że mecz o pierwsze miejsce w grupie, to obie drużyny są w formie.

3

@P33ck Według mnie Kopenhaga v Galata może być ciekawy i pewnie jego wybiore. Obie ekipy grają o awans.

1

@P33ck United to generalnie przerąbaną sprawę po tym jak Bayern został upokorzony we Frankfurcie..Bayern będzie miał dobrą okazję na przełamanie się...to nic dobrego nie zwiastuje dla ekipy Ten Haga.

3

@P33ck lepiej by inter wygrał. Mówię o naszej perspektywie

1

@FcPortoFan1999 z czego Bayern nie gra o nic

0

@mekston Jasne że nie gra o nic,ale wątpię aby kibice byli zadowoleni że Bayern sobie odpuszcza kolejny mecz po Manicie.

0

@FcPortoFan1999 wazniejsza Bundes - dwa mecze do konca roku w lidze

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?