La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1429 Culés

0

@michalgajdek Akurat Twoja opinia o Xavim przed sezonem niestety się nie starzeje. Bardzo ciekawy tekst, w którym odnośnikiem jest nie tylko to dotyczącą ideą gry Barcy, ale również to, że zarząd kupił piłkarzy na "już", sprzedając swoje aktywa. Niestety trener zwyczajnie pieprzy na konferencjach chcąc się wybielić i ta biel w stylu DNA Barcy została na koszulkach Girony. I jeszcze jedno przemyślenie dotyczące Twojego tekstu - czy Xavi jest hipokrytą mówiąc o drużynie w budowie i młodych graczach, którzy jak znajdą się na wypożyczeniu np. Eric Garcia, to inni trenerzy potrafią ich wskrzesić, a trener Barcy wskrzesza swoich graczy na konferencjach prasowych? Widocznie nie ma pomysłu na grę, a zawodnicy zwyczajnie odpuszają sobie mentalnie wybrane mecze i nie ma regularności. Dobrym przykładem jest Joao Felix.

0

@Tridente2015 czymś zupełnie innym jest grą w Gironie gdzie nie ma presji i nawet jak teraz zaczną przegrywać i wypadną z pucharów to płaczu nie będzie. A czym zupełnie innym jest grą w klubie gdzie nawet jak wygrasz ale styl jest feee to i tak fani będą po Tobie jechać. To jest największa różnica na świecie i nie ma żadnego sensu porównywać trenera małego klubu do Xaviego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?