- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1743 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
161
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1743 Culés
9
Człowiek czekal na tą 15 a tu taka informacja. :D mi się trailer podoba, nie było jakiegoś efektu wow ale czuć dobry klimat. Będzie kupowane na premierę i o ile dobrze doczytałam gra nie wyjdzie na początku na PC? No to trzeba się przygotować na to, że GTA VI sprzeda niewyobrażalną ilość konsol nowej generacji. Oby tylko zrobili jak najdłuższą grę fabularnie, bo online niezbyt mnie jara. Rockstar nie zawiedzie :)
1
@clyde Ciekawe jaką krzykną sobie za to cenę ;D bo na pewno nie 299zł. Za RDR II człowiek dał na premierę 279zł i już wtedy miał uczucie, że te ceny mocno windowane. Teraz myślę, że padnie cenowy rekord.
0
@clyde @MesQueUnClub_87 @macio_944 Ciekawe ile będzie kosztować edycja kolekcjonerska. ;-)
Bo Gta V edycja kolekcjonerska kosztowała 1500zl, ciekawe ile Gta VI będzie kosztować ta edycja właśnie;P
1
@MesQueUnClub_87 myślę, że standardowo 329 zł czy tam 350 max. :D @Lionel_Messi10 i pewnie bez płyty w środku. XD
0
@clyde Nie no płyta będzie, ja będę i tak edycje standardową na premierę kupował, cena pewnie około 400-500zl będzie;-)
Edycje kolekcjonerska to jedynie Call of Duty Ghost kupywalem, to zamiast jednej kominiarki dorzucili mi jeszcze dodatkowo 2 więc mam trzy, gdzieś w szafce leżą do tej pory, plus opaska na rękę zrobiona z fajnego materiału, a i wiadomo steelbook był też. ;-)
1
@clyde też tak mówiłem aż zacząłem grać on-line, wciąga niesamowicie.
1
@Lionel_Messi10 ja kolekcjonerkę kupiłam Elden Ring i nie żałuję:D
@Odcinkowy próbowałam i to nie dla mnie.
1
@clyde Rozumiem, a jakie gadżety dorzucali? ;-) Ciekawe co w Gta VI w edycji kolekcjonerskiej będzie, mogliby dorzucić koszule w palmy ;D
@Odcinkowy Ja mam podobnie jak Clyde, tez mi nie siadł tryb online, jakoś tako sztywno mi się w niego grało. ;-)
1
@Lionel_Messi10 album, pocztówki, figurkę Maleni dość dużą, steelbook, naklejki. ogrom tego jest
0
@clyde A to kozak, to nie żałowali niczego ;-)