- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1209 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1209 Culés
0
Lewy chyba jest wstawiany na siłę, coś czuję że jak przyjdzie Victor Roque to Lewy będzie zmiennikiem
0
@DJ1992 Jeśli tak by było, to dla mnie Lewy powinien zostać na jeszcze sezon, na zmianę byłbh kapitalny, ake wątpię, że Robert by chciał.
28
@DJ1992 Pokaż mi Brazylijczyka który z marszu wszedł na wysoki poziom po przejściu do Europy. Nawet ney czy vini potrzebowali czasu. Wiec nie wiem skąd pomysł, że 18 letni roque zbawi nasz atak
1
@DJ1992 Przypomnij sobie pierwszy sezon Neymara. Victor musi mieć czas na przejście z piłki brazylijskiej na europejską. Osobiście nie upatruję w nim zbawcy, przynajmniej nie od razu.
3
@DJ1992 wątpliwe. Lewy w jakiej formie jest to każdy widzi, ale ciężko mi uwierzyć żeby go wygryzł od razu nastolatek z Brazylii nie grający nigdy w Europie. Tutaj potrzebny będzie czas. Kto widział chociaż kilka spotkań ligi brazylijskiej i drużyny Roque ten wie o czym mówię. Jak Lewy się nie zacznie poprawiać to szczerze mówiąc w tej chwili najbardziej jako jego zastępstwo mnie przekonuje Ferran. Daleko mu do goleadora i napastnika jakiego oczekuje się od Barcy, ale jeśli chodzi o ruch w ataku i grę z piłka przy nodze wyglada znacznie lepiej od Lewego w tym momencie, a co za tym drużyna w ataku może wyglądać trochę lepiej.
0
@Bajson neymar przecież od pierwszego sezonu był genialny xd