- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1303 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
91
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Safrani
26
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Zoker
2
Ostatnie wezwanie do ligi typerów MŚ. Ktoś jeszcze chętny? Mamy na razie 49 uczestników.
41 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1303 Culés
6
Przecieki: Wstępny podział resortów:
-KO: MSW, MON, MS, MF
-PL2050: MSZ, klimat, cyfryzacja
- PSL: rolnictwo, gospodarka/rozwoju
-Lewica: edukacja, zdrowie, mieszkalnictwo
25
@barcanawieki Boże, nie dawajcie Lewicy edukacji...
4
@barcanawieki Wg. mnie bardzo spoko podział, choć edukację dałbym do PL2050. Ale potencjalne zmiany i tak muszą przejść przez sejm, więc wydaje mi się, że te najbardziej kontrowersyjne po prostu nie przejdą i będzie względnie normalnie :)
2
@barcanawieki W sumie to tak by to wygladał jakby nawet laik miał przydzielac ministerstwa
0
@DonCarletto
Moją dobre układy z ZNP wiec na bank dostana.
Lewica dostanie dział jakby społeczny
2
@barcanawieki Wygląda sensownie, każda partia dostaje to na czym teoretycznie powinna się znać.
14
@DonCarletto lewicy to nie dałbym nawet ministerstwa świeżego powietrza, ale jak musieli coś im wcisnąć to mogli jakąś cyfryzację i sport, żeby dużo nie popsuli.
1
@barcanawieki no i spoko dobry podział