La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 761 Culés

2

Ile bym dał za to, by dziennikarze TVP odpowiedzieli za propagandę partyjną z pieniędzy podatników.

Powinni schować w norach, jak szczury.

0

@Majkel34 Kolego, Skarb Państwa najprawdopodobniej bedzie im płacił odszkodowania za zerwanie kontraktów xD

2

@Majkel34 teraz będzie dokładnie to samo tylko w drugą stronę. Ostatnie lata nie nauczyły Cię jeszcze że już nikt za nic nie odpowiada. Że możesz wypierdzielić z granatnika w budynku pełnym ludzi a i tak nie będziesz niczemu winien? Wręcz przeciwnie! To Ty bedziesz biednym poszkodowanym...

0

@Majkel34 pamiętam wybory kilkanaście lat temu za rządów Tuska. Manipulacje wobec np. Konfy i omijanie jej było na tym samym poziomie.

0

@Azi a może właśnie czas zmienić ten zwyczaj "rączka rączkę myje" ?
@koksik2700 Masz całkowitą rację. Ale żyjemy teraz i pomijając ostatnie tygodnie to w porównaniu z TVP, Tusk Vision Network było profesjonalnym dziennikarstwem.

Po prostu teraz się liczy. TVP było jak dziennik telewizyjny za komuny.

0

@Majkel34 a za poprzednich rządów Peło albo lewicy to co było? Nie wygrywali kolejnych wyborów bo było tak wspaniale, że postanowili dać okazję porządzić innym? O.o

0

@Majkel34 wybierz tych, którzy już wczesniej rządzili i robili dokładnie tak samo i oczekuj innego efektu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?