La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1735 Culés

Trzykrotny zakład bez ryzyka do 100, 200 i 300 zł - wygrana lub zwrot z opcją wypłaty i dodatkowo 30 zł freebet.

18+. Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

1

Nie idzie się dorobić chodząc normalnie do pracy, jak nigdy w życiu nie zainwestujesz pieniędzy, nie zaryzykujesz, to całe życie będzie się wiodło zwyczajne życie. Zgadzacie się?


Rozmawiam o osobach, którzy nie dostali nic od rodzicow/dziadkow

0

@KmN chyba że ktoś trafi dobra posade

2

@KmN Zgadzamy się.
Życie wygrywa ten co ryzykuje.
Ludzie słabi boją się ryzyka i nie odnoszą sukcesu w życiu.
Wiem bo jestem w tej drugiej grupie.

1

@KmN to zależy kim jesteś i co zawodowo robisz.

0

@KmN Nie zgodzę się. Plus zależy co oznacza "dorobić się"

1

@KmN Zależy od zawodu.
Stomatolog, adwokat, handlarz nieruchomości, artysta, programista IT to np. zawody z których możesz być bogaty.

Jeśli mówimy o pracach na szarym etacie typu pracownik produkcji to zawsze będziesz klasą średnią.

Generalnie dzisiaj internet daje duże możliwości i mamy wiele przykładów tego, że można opowiadać jakieś farmazony do kamery i brać za to kosmiczne pieniądze.

1

@KmN Jak się jest np. programistą i się zarabia dajmy na to 15 000 zł netto miesięcznie to można. W większości zawodów faktycznie się nie da.

0

@KmN No nie wiem, jak ktoś zarabia, np. jako dobry programista, lekarz czy jakiś inny senior nie senior w korporacji, powiedzmy 15k miesięcznie i w dodatku ma pracę zdalną to naprawdę idzie odłożyć kupę hajsu i w perspektywie 10-15 lat kupić fajny dom i samochód, a potem tylko jeździć sobie po świecie i wydawać na swoje zachcianki. Tak z mojej perspektywy wygląda kwestia "dorobienia się" i jest to sprawa indywidualna, bo każdy inaczej rozumie tę definicję. Niektórzy od razu mają na myśli zarobki rzędu >500k rocznie, co jest ogromną kwotą zarezerwowaną właśnie dla nielicznych.

0

@Criss18Barca Przecież możesz nie ryzykując wiele po prostu wykorzystać czas w młodości, który inni tracą na głupoty i być mózgiem, który robi kilkadziesiąt kafli na miesiąc, bo jest specjalistą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?