La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 809 Culés

500 zł bez ryzyka + 50 zł freebet w apce + 20 zł freebet na LALIGA. SPRAWDŹ!

18+. Fuksiarz.pl to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

0

słabo się znam na polityce ale widziałem story jakieś laski, która coś tam gadała, że nie mogłaby być z chłopakiem, który głosuje na konfederację. wytłumaczy mi ktoś czym ta partia się wyróżnia, że kobiety nawet nie szanują ludzi którzy na nich głosują?

7

@Cotutajsiedzieje W sumie mądra laska

0

@Cotutajsiedzieje a to dziwne bo widziałem już kobiety startujące właśnie z listy konfederacji ... hm myślę że no co ty dużo mówić konfederacja jest bardzo ale to bardzo konserwatywna ... i niektórzy wręcz twierdzą że nie szanuje praw kobiet i wgl

12

@Cotutajsiedzieje Po prostu jest osobą przesiąkniętą propagandą partyjną i wartościowuje osoby po wyborach politycznych

5

@Kgorecki2500 wybór polityczny łączy się ze światopoglądem. Można w ten sposób ocenić pewne cechy człowieka

1

@trolownik Czyli co? Jak dziadkowie zagłosują na PIS to przestaniesz się do nich odzywać? Ja nie mam zamiaru się z nikim skłócać przez kilku starych panów w garniturach. Tą nienawiść Polaków względem siebie napędzają partie i media. Przecież wyborca Pisu, Konfederacji czy Lewicy może być tak samo dobrym towarzyszem, kumplem jak wyborca PO, PSLu czy innej Polski2050.

1

@Kgorecki2500 tak to straszą podziałami, ale sami je eskalują. Dodatkowo większość wyborców PO ma się za oświeconą elitę a reszta to plebs.

0

@Kgorecki2500 Dziadkowie to rodzina i ich nie zmienisz. Samo głosowanie na jakąś partię nie definiuje poglądów na różne sprawy,ale w większości przypadków jednak można je w ten sposób nieco poznać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?