La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1419 Culés

16

Jeżeli ktoś poświęca swoje życie tylko po to żeby dostać socjal w Europie to musi być gotowy na to, że, na morzu wydarzy się coś przykrego. Strzelać i topić


20

@draxidox Prawidłowe zachowanie. I piękne oburzenie Lewicy i PSLu xD

0

@draxidox Teoria dorobiona na żywo xd

konto usunięte

7

@draxidox No i dobrze powiedział.

11

@draxidox Lewica w ryk auuu

konto usunięte

8

@draxidox Dokładnie, selekcja naturalna. Czarzasty jak zwykle odklejony od rzeczywistości.

1

@draxidox "Jeśli ktoś ma utonać to po prostu utonie" - Prawo Murphiego.

3

@draxidox I własnie dlatego zastanawiam się czy nie oddać głosu na Konfederację. Pełna zgoda z Bosakiem

0

@draxidox te spory konfederacji z lewicą to jakby dwa odklejeńce się do siebie dobrali

0

@tristan87 mógłby mi jakiś jeden z drugim student medycyny z indinczy Afryki zajeb.... tak za free zabrać kasę i zaraz zmieniłby podejście.
Oczywiście nie jestem za Topieniem ludzi. Ale to wpuszczanie wszystkiego już bardzo wychodzi bokiem.

0

@draxidox nie sadze aby którys z was wszystkich chcialby byc na miejscu ui
Imigrantow.Jak dla mnie to należy rekwirować łodzie a emigrantów odstawiac na wybrzerze

0

@draxidox Ach ci obrońcy życia XD

0

@Borneo Przecież jakbyś chciał ich wyjąć z tych małych łódek to pewnie nie jeden by wypadł i się utopił. Jak zatopią łódkę jedną z drugą to się może zastanowią w tej Afryce jak zobaczą, że to nie jest takie łatwe.
(A odstawiać na który brzeg, afrykański czy włoski? xD)

0

@Kgorecki2500 po przekroczeniu granicy wloskiej aresztujesz za przekroczenie granicy i holujesz do brzegu.Oni i tak ryzykują tutaj.Afrykański rozmawiasz z rządem afrykańskim albo zrobią porządek albo bedą odstawieni.aw dzisiejsztch czasach nie jest oroblem udowodnić skad plyna lodzie są satelity drony itp....albo ustalasz gdzie ich wracasz z rzadem w afryce jak nie ye naklada embargo itp....Mozna zwrocic sie do nato...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?