- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1799 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1799 Culés
4
Dodatek do Cybera dowiezie pewnie w różnych aspektach produkcji, ale muzyka to znowu jest najwyższy poziom:
2
@macio_944 do podstawki Cybera wracałem kilkukrotnie właśnie po tym jak ponownie usłyszałem muzykę z gry i poczułem ten klimat i mnie złapała przez to zajawka na powrót :D
2
@Jakchcesz Mam bardzo podobnie. Ostatnio przechodzę sobie powoli GTA IV, czasami wracam ofc do RDR2, ale znowu coraz bardziej ciągnie do Cyberpunka. Dodatek zapowiada się naprawdę świetnie
0
@macio_944 za dużo tych gier teraz wychodzi. Lies of P, dodatek do Cyberka i nowy Assassin's Creed... :( chyba na razie skupie się na Lies of P, potem AC a dodatek na końcu bo słyszałam, że najlepiej przechodzić grę od nowa do dodatku :P
0
@clyde Lies of P średnio mnie jara - póki co jeszcze się nie przekonałem do soulslike'ów. A w Assasina zgrałbym, podobno ma wrócić do korzeni pierwszych części co może wyjść mocno na plus.
0
@clyde ten nowy Assasyn bardzo miernie wygląda, Lies of P chyba poczeka tak długo jak będę zajęty Starfieldem a w kolejce przed Pinokiem jest CP2077.
Na horyzoncie jeszcze Baldurs Gate 3, jak wyjdzie w listopadzie na xboxa to w zasadzie wszystko inne idzie w odstawkę, ale jeszcze nie podali daty premiery.
Niesamowita jesień pod względem premier. Sam Starfield i BG3 to gry które biorąc uwagę ich skalę i złożoność ewenementy pojawiające się raz na dekadę, a tymczasem premiery dzieli miesiąc.
1
@Jakchcesz zgadzam się, The Rebel Path robi niesamowitą robotę.
0
@Dalhi kolega gra w BG3 i na początku bardzo mu się podobała a teraz mówi, że już mniej. Za bardzo jest rozbudowana ta gra i dla niedzielnego gracza to po prostu za dużo. Niemniej, pewnie kiedyś na promocji sprawdzę. Nowy Assassin's wygląda jak poprzedniczki z tym, że będzie krótszy i bardziej przypominający II część, mi to odpowiada. :D