La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1226 Culés

3

Mam nadzieję, że po powrocie Pedriego nasza gra zacznie wyglądać znacznie lepiej, mamy na prawdę mocna kadrę, Cancelo jako brakujący element obrony, czy pomoc wyposażona w takich kozaków ja Gundogan, Pedri, Gavi i chyba obecnie nasz najlepszy pomocnik Franek, tylko atak trochę odstaje, bo na 16 latku nie można budować całego ataku, chyba, ze shark dostanie więcej szans za drewniaka

0

@Salchent Rekin w tym sezonie double-double z palcem w d.

2

@Salchent a ja mam nadzieję, że bez Pedriego gra będzie lepsza

0

@Salchent Pedri nie odmieni stylu w tej drużynie dopóki nie będzie wypracowanego kolektywu, chemii i gry na pamięć. Mamy nazwiska, ale wygląda to trochę tak jakby każdego z tych piłkarzy zabrał helikopter z innej części świata i wyrzucił ich na jednym boisku by sobie pograli. Ja mam wrażenie, że nie znają swoich zachowań. Jeden wybiega zza obrońców, drugi go nie widzi i zwalnia itp.

0

@Salchent Ja to mam wrażenie, że Pedri wraca z kontuzji, żeby tylko złapać kolejną xD

0

@Salchent i dostał i nic nie zrobił.To nie jest kwestia minut .W barcelonie bramki stezela sie od 70min głownie gdyż wcześniej przeciwnik szczelnie się broni.Tores funkcjonuje jak ma przesyrzeń jest wypoczęty i na szybkości przy przestrzeniach syrzela bramki.Zdobycie bramki w pierwszych 70 minutach to inny level trudnosci.Lewy się rozkręca na razie w 3 ostatnich meczach strzelił 4 bramki w tym 2 decydujące.A gdybysmy dostali wczesniej 2 karne powinien mieć i 6 bramek...a co do szybkości ma 35 i ppjedynkow biegowych nie wygra.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?