La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

7

Bank Centralny chwalący rząd, Prokuratura krytykująca Tuska i opozycję, telewizja publiczna już jawnie nawołująca do głosowania na PiS, Orlen i inne państwowe spółki wypuszczające filmy o Polsce kwitnącej pod rządami PiS, armia, Straż Graniczna i inne służby mundurowe biorące udział w kampanii wyborczej, dzienniki i portale lokalne kontrolowane przez Orlen, obejście limitu środków na kampanię poprzez promowanie 800plus i referendum, prokuratura i część sędziów działających na zlecenie polityczne, manipulacje przy ordynacji wyborczej...

Można wyliczać bez końca. To nie będą równie wybory. PiS ma GIGANTYCZNĄ przewagę nad wszystkimi innymi. Warunki podobne jak na Węgrzech, gdzie nawet zjednoczona opozycja przeciwko Orbanowi nie miała szans z nim wygrać.

To będzie prawdziwy cud, jeśli PiS przegra wybory w tych warunkach.

10

@Przemek2323 Przegraliby gdyby istniala jakakolwiek sensowna alternatywa.

3

@Przemek2323 a wystarczyłoby żeby opozycja szła jako jedna siła...

0

@Odcinkowy Przecież nigdy nie było takich rozmów. Zarówno Lewica, PSL jak P2050 to potwierdziły, tylko PO gra głupa z jedna listą. Jedna lista, a raczej wizja jednej listy to bat PO wymierzony w mniejsze partie, żeby dyskredytować ich w oczach wyborców.

1

@Odcinkowy w 2019 już szli i co z tego wyszło? Tym bardziej taka jedna lista polaryzuje i zwiększa szanse PiS. IMO opozycja idzie w dobrej konfiguracji

3

@JimMorrisonFCB każda alternatywa oprocz konfy ktora z nimi może zrobić koalicje jest 100razy lepsza.Choćny z uwagii na kase z ue i mase innych rzeczy jak transformacja ebergetyczna itp..pis moze wygrać ale niekoniecznie bęxzue rządził...

0

@hayek no właśnie o to chodzi że rozmów nie było

0

@barcelonaLM nie przypominam sobie jednej listy opozycyjnej... co masz na myśli?

0

@Odcinkowy Koalicja Europejska

0

@barcelonaLM no ale przecież ja nie o tym tylko o szerokiej koalicji mówię, PSL ko SLD itd itp nawet konfederacja jakby opozycja miała odrobinę jaj i potrafiła ponad podziałami dogadać się, a że nie ma to będzie znów pis :/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?