- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1599 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1599 Culés
4
Opinia ze SPOILERAMI o pierwszych odcinkach serialu "Ashoka"
.
SPOILERY!
.
Odc. 1
No zaczynamy mocnym akcentem ataku tych akolitów, sithów, inkwizytorów czy kim oni tam są na statek Nowej Republiki. Również ten motyw niedobitków Imperium (zaczęty już w Mandalorianinie) i Wielkiego Admirała Thrawna bardzo mi siedzi. Sam wątek fabularny na plus jak i kostiumy (wielki plus dla Disneya za ograniczenie CGI). No i nawiązania do Rebeliantów i Wojen Klonów. Jedyny problem jaki mam z początkiem to... po cholerę oni robią z Sabine Jedi? Mogłaby po prostu machać mieczem bez mocy jak Grievous ale nie.
Odc. 2
Kontynuacja poprzedniego wątku i śledztwo. Fajne są te niuanse transformacji Imperium w Nową Republikę. I to, że jednak pozostały osoby które są lojalne wobec starego porządku. Ogólnie walka na miecze już lepsza niż w innych serialach, delikatnie bardziej dynamiczna (tylko miecze tych złych takie jakieś krótkie mam wrażenie :P ) Też ciekawi mnie co to się podziało pomiędzy Ashoką a Sabine. No i jest Chopper :D
Serial jak na razie mocna 8. Szkoda, że musieli zrypać tą nową trylogię bo widać, że są tam ludzie którzy potrafią w scenariusz
@DonCarletto @szela1899 @Szreko @Jakchcesz @macio_944
1
@Kgorecki2500 To nie czytam, bo na razie jestem przed Rebelsami i nie chce mi się obecnie nic ogladać xD.
1
@DonCarletto Jak już nadrobisz to daj znać o odczuciach ;)
0
@Kgorecki2500 Ahsoka*
1
@Kgorecki2500 Nie oglądałem jeszcze. Więc dam znać jak nadrobię.
1
@Mario96w Mea culpa :P Faktycznie
1
@Kgorecki2500
SPOILER:
Dla mnie póki co mocno przeciętnie. Kolejny wątek z mapą i sceny walki jakieś takie mdłe. Aczkolwiek czekam na Thrawna, liczę na to że rozrusza ten serial. Dla mnie to był akurat jedyny pozytyw z Rebeliantów.