La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 661 Culés

5

Dokładnie. Bez sensu samo wypożyczenie bez opcji zakupu
https://x.com/kubwaha/status/1695016861149041140

konto usunięte

0

@szkutnik91 już widzę jak Felix po dobrym sezonie chce wrócić do Atleti. Myślenie nie boli, ludzie...

2

@pioz123 może nie chcieć ale po dobrym sezonie Barcelona może nie dać rady finansowo konkurować z innymi ofertami.

0

@szkutnik91 Dlaczego bez sensu? Jego nikt nie chce, z Atletico na czele. Za rok i tak będzie do kupienia i to nie za 100mln.

konto usunięte

0

@szkutnik91 a jeśli on będzie chciał tylko iść do Barcy? To Atleti te wszystkie oferty może wywalić do kosza.

0

@szkutnik91 patrząc na kontuzje potrzebna jest szeroka kadra.Tego noe było w zeszłym roku.Na takich warunkach to okazja.W składzie ma być konkurencja niech grają najlepsi.Ferran na razie w roli jockera jest barzzo dobry.A meczyc się od poczatku bedzie jak lewy bo nie ma kompletnie moejsca.Jest szybszy od lewego i na jockera jedt lepszy.

0

@szkutnik91 Pewnie.odbudowujmy Fatiego przez kolejne 10 lat.Moze w koncu sie uda

0

@szkutnik91 ciekawe że Ferran był jechany jak szmaciarz w poprzednim sezonie. Teraz zbawca. A jak będzie grał jak w poprzednim sezonie to będzie Xavi out.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?