La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1377 Culés

1

Obejrzałem na tv Avatar 2 dzisiaj. Pewnie w kinie to musiało wyglądac pięknie ale sam film nudny i bez polotu. Fabuły nie było w ogóle. Wam jak się podobał?

0

@matirix20 a pierwsza część to niby jaka była? Jak ktoś mnie pyta to odradzam każdemu oglądanie w domu czy „normalnym” kinie. Dla mnie w 3D to po prostu duża przyjemność. Jedynka była dla mnie mega, dwojka mniej, jednak czekałem na nią wiele lat i z przyjemnością się wybrałem do kina.

1

@matirix20 5/10. Pierwsza część zdecydowanie lepsza.

0

@matirix20 jak avatar to avatar legenda aanga

0

@matirix20 A bardzo fajny. Ja na takie filmy chodzę, żeby pooglądać efekty i te majestatyczne obrazy. Nie liczę tam na fabułę rodem z Wyspy Tajemnic.

0

@escarabajo Ja własnie żałowałem że nie pojechałem do kina więc dopiero dzisiaj nadrobiłem.

0

@matirix20 ale nadrobiłeś bez najważniejszego - bez efektów:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?