- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1547 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
7
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1547 Culés
3
100 tyś ludzi protestowało przeciwko zmianom w sądownictwie w izraelu.Brava za czujność tych ludzi.Walczą z tymi co chcą okradać wlasne państwo jak u nas.Trzymam za nich kciuki:)
0
@Borneo Izraelici chcą okradać Izraelitów? A co gojom do tego? Niech się żrą.
0
@maroon nie ma znaczenia czy byłby to izrael irlandia niemcy czy szwecja.Niszxzenie praworzadnosci niszczy spoleczenstwa pod kontem mentalnym. Zaczyna się w spoleczeństwie prztzwolenia na afery.Tak jak u nas od 2015 nastąpilo powolne przyzwolenie na afery rządzacych.amam nadzieję ze ci co rzadzącą zaplacą u nas za to.Po wybrach....
0
@Borneo Pod kontem mentalnym czy raczej bankowym?
0
@maroon jesli mówisz o pisowcach to pod kontem mentalnym i finansowym hamulców nie mają.Taki waszczykowski to sam wyslal w 2016 ustawę do komisji weneckiej czy jest okZostał za to przez pisowcow zrugony a pptem hamulców nie mieli.Nawet w komisji sprawiedliwości pawlowicz stwierdzila ze wie ze przepis kest niekonstytucyjny ale zaglosuje bo jest taka wola parti.A ptzewodnicząvy piotrowicz na tonie zaregował.Oboje yrafili do tk co jest kpiną.Natomiast tvp mielimózgi ludziom a moeawiecki itp.Odwracają kota ogonem.Natomiast zaranica prawnicy czytaja prawo i widzą scieme efekt brak 150 mld kpo.....Trzeba ich do wyborów przeżyć starać się odwołac i doprowadzić wszystko do ładu.Za łamanie konstytucji powinno być 25 lat bez możliwości odwolania od lrezydenta
0
@Borneo Konta to są w banku,a nie mentalne. Po jakiemu ty do mnie piszesz czlowieku?
0
@maroon nie rozśmieszaj mnie:)
0
@Borneo A Ty kup sobie slownik.
0
@maroon po co mi kolejny mam:)
0
@Borneo Po tym jak piszesz to widać,że nigdy do niego nie zaglądasz.
0
@maroonwiesz to cieszę się ze mam problem tylko ze slownikiem;) anie mam problemu z indentyfikacją politycznych bandytow niszczących demokracje w Polsce niszczących ten kraj po latach komuny.Próbujac robić coś podobne na ile się da. Niestety inni którzy nawet potrafią poprawnie pisać.Tego nie dostrzegaja albo są mega cyniczni bo biorą sami w tym udział i czerpią z tego korzyści.Na szczęście wybory się zbliżają:)
0
@Borneo Dziwne masz powody do radości. Problem z poprawną komunikacją z innymi ludźmi jest dość poważnym utrudnieniem w codziennym życiu, no ale skoro Cię to cieszy, to już Twoja sprawa.