- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1677 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
2
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
BorzyKrzys
34
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
FcPortoFan1999
5
Czy będę nosił głośnik na procesji...świetne pytanie ale Ja nigdy nie nosiłem głośnika.
24 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1677 Culés
2
Abstrahując, że to nie wypali pytanie czy takiego skrzydłowego nam potrzeba? Ja jestem zdania, że ktoś o profilu Dembele czyli mega szybki i dobry w grze 1 na 1, ale kompletnie nie mam pomysłu kto mógłby to być.
1
@BARCA1899Messi Potrzeba problem w tym że rynek jest mocno ograniczony. Ja bym chciał Doku ale to szklanka a City idzie po Olise
0
@BARCA1899Messi a kto byłby w profilu Dembele z dostępnych na rynku?
3
@BARCA1899Messi Nie ma na rynku aktualnie takich zawodników. Był taki ale Barca się z nim minęła o tydzień. Tak mówię o Samu Chukwueze.
0
@PietrasCoelho przeczytaj końcówkę mojego zdania tam masz odpowiedź ;)
0
@BARCA1899Messi taki jest tylko Nico Williams. Ale przypomnę ze city takiego przebojowego skrzydłowego nie ma a grali najlepiej w Europie ostatnimi czasy. Moim zdaniem to bernardo jest must have jeśli chcemy wejść na top
1
@BARCA1899Messi
Widocznie Xavi mysli jednak aby grac na 4 pomocników. A wiatr maja robić Cancelo i Balde:)
0
@BARCA1899Messi jak pisałem kom to tego tam nie było
0
@PietrasCoelho aaa sorki moj błąd :)