La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 296 Culés

44

Kevin Spacey został uznany przez sąd Londynie za niewinnego dokonania przestępstw seksualnych.

Kolejna historia z cyklu jak zniszczyć facetowi karierę zmyślając historię o przestępstwie seksualnym. I nadal są ludzie chcący karać za domniemanie gwałtu.

2

@Lucerfi Szkoda, zabrali mu ostatnie najlepsze lata jak dla aktora.

0

@Lucerfi Kolejna kariera przez lewicę zniszczona

1

@Lucerfi Jest niewinny ale nie piszmy że karierę mu zniszczyli specjalnie, tych oskarżeń jest zwyczajnie za dużo, a i warto nadmienić że jedna ofiara zmarła a druga odmówiła składania zeznań :)

No i skoro kobietom się obrywa to dodam tylko że mężczyznom też po dekadzie przypomniały się te straszne Kevina czyny.

0

@Gall Ale gdzie się kobietom obrywa. Ja mam na myśli to, że wyrzuca się z obsady/firmy/zespołu etc. wybitnych w swoich dziedzinach ludzi przez poprawności, domniemanie winy, czy wymyślanie modnych od dobrych paru lat przestępstw seksualnych. Nieważne czy to się przypomniało po dekadzie kobietom, czy facetom. Napluli na gościa, zabrali mu być może rolę życia.

0

@Lucerfi Zawsze się obrywa ile razy jest jakaś akcja to jest płacz że sobie przypomniała po latach.

No ale co to zmienia że ktoś jest wybitny? Bo dla mnie to brzmi jakby wybitni mieli móc więcej.
Jeśli ktoś ma projekt i ma taki problem z obsadą to jeśli to jego projekt to może z nim robić co chce, skoro uznali że Spacey jest problematyczny to go odstrzelili normalna akcja taka kapitalistyczna przecież jesteś fanem, i zawsze boli tylko jedną stronę zależy o co chodzi.
Jak już napisałem część spraw już przepadła a z reszty go oczyścili ale tylko naiwniacy twierdzą że to skandal bo problem był, bo tego było zwyczajnie za dużo i na przestrzeni zbyt wielu lat.
Trzeba sobie też odpowiedzieć czy to lepsze niż zwyczajowe: wszyscy o tym wiedzieli ale nikt nie interweniował.

0

@Gall Ale co ty nawijasz, ja nigdzie nie napisałem że wybitni mogą więcej. Co najwyżej to można stwierdzić, że wieksza szkoda jest dla kultury, gdy ktoś wybitny jest odsuwany od projektów przez fałszywe oskarżenia. Obrywa się bo coraz więcej jest fałszywych oskarżeń, chyba nie sądzisz że bardziej poszkodowane są kobiety które obrywają niż faceci którym dosłownie niszczą życie takimi oskarżeniami i próbują wsadzić niewinnego człowieka do więzienia. Bełkot, bełkot i jeszcze raz bełkot. G*wno za przeproszeniem wiesz o tym, jaki kapitalizm może mi się podobać, stosujesz ultra cherry picking w rozumowaniu. Gdyby go FAŁSZYWIE nie oskarżono (co zresztą jest nielegalne), to nikt by go nie odsuwał od projektów. Logiczne jest, że wielkie marki wolą nie kojarzyć się z takimi sprawami. Wiec tak, zniszczyli mu karierę fałszywymi oskarżeniami. A kapitalizm nie oznacza szefa który według swoich "widzi mi się" wywala kogo tylko chce w każdej możliwej chwili, ale to nie mieści się w oświeconych rewolucyjnych myślach elity intelektualnej lewicy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?