- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1053 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
21 odpowiedzi
RanDiFCB
0
@AlexDark00 nigdzie nie powiedziałem że proste, rząd dyma mini i małych nawet średnich... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1053 Culés
51
"To co robi Cristiano, może zrobić każdy, a Messi robi to, w co twoje oczy nie mogą uwierzyć".
Jamie Carragher pokazał, jak idealnie w jednym zdaniu porównać obu panów.
7
@barcu$ bez przesady
4
@barcu$ Messi vs Bilbao w finale CDR
13
@barcu$ Bzdura, obaj mieli w swojej karierze momenty gdzie ludzie łapali się za głowę. Zgodzę się, że Leo jest piłkarzem bardziej magicznym, ale ta wypowiedz robi z CR7 jakiegoś zwykłego grajka, a on na pewno nim nie jest.
3
@MesQueUnClub96 Jest, wyszedł znawca.
3
@barcu$ To czemu nikt tego nie zrobił?
8
@barcu$ mnie osobiście bawi ciągłe te deprecjonowanie osiągnięć i gry CR7 przez byłych piłkarzy. Tak jak już kiedyś pisałem można gościa nie lubić chociażby przez jego sposób bycia, ale trzeba oddać mu, że był jednym z najlepszych graczy w historii i toczył naprawdę mega ciekawą rywalizację z Messim. Jej śledzenie i oglądanie ich na boisku to był przywilej.
2
@barcu$ skoro każdy może być jak Cristiano to nie wiem jak nazwać dokonania Carraghera xD
0
@Tabaluga37 jedyna rywalizacja, to była ta w liczbie strzelonych goli
3
@MesQueUnClub96 @hayek @Esteban_ @Tabaluga37 nikt niczego Cristiano nie umniejsza, świetny piłkarz. Chyba trochę nie zrozumieliście cytatu. Chodzi bardziej o Messiego niż Cristiano. Wiele z zalet Messiego jest po prostu nie do wyuczenia i nie do powtórzenia. Np. czytanie i wizja gry, drybling na małej przestrzeni, gra na jeden kontakt. Między Messim a Cristiano jest przepaść i każdy, kto oglądał ich obu o tym wie.
0
@barcu$ Cr7 jedyne w czym dorownywal przez cala kariere Messiemu to w regularnosci.Wsrod wszystkich innych pilkarzy ,glownie to go wyroznia