- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1175 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
7
Kogo typujecie do ostatecznego zwycięstwa?Mistrz Świata?Czarny Koń? Największe rozczarowanie?... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
martusiaaaa
1
nie ma to jak czytać wpisów z la rambli z przed 5/6 lat hahahah
23 odpowiedzi
Zbyszard
0
Mam bardzo ładną Panią dentystkę. Jak ją poderwać?
25 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1175 Culés
3
Youtuber Ravgor skoczył z 12. Piętra, szkoda chłopaka.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
0
@kolomen2 Nie gadaj, że ten typ co się rozpędził z bloku na główkę to ten youtuber :o
3
@Rust_Cohle Przecież on dodawał posty z prośbą o netowe wsparcie na duchu, po czym pisał stulejarskie komenty pod fotkami jakichś aktorek czy celebrytek.
1
@MesQueUnClub_87 Tamten był z Warszawy.
1
@MesQueUnClub_87 jeśli piszesz o tym filmiku to chyba w Warszawie to było a Ravgor podobno popełnił samobójstwo w Tychach
3
@Rust_Cohle Ups nie pyklo koledze a chcioł być śmieszny.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
6
@masq
Ale ja twojej Żony nigdzie nie pomówiłem, nie obraziłem i nie gram sobie nią tylko mówię o faktycznych sytuacjach, które miały miejsce.
Nie wymyślam, nie dopowiadam.
To ty wprowadziłeś jej temat jak i jej choroby do życia tego serwisu i to nie jest jakaś tajemnica narodowa.
Więc nie graj tą kartą bo Ci to nie wyjdzie facet.
Co? Może to ja za Ciebie pisalem, że robiłbym inna laske?
Podsumowując:
Palisz głupa, udajesz, że nie rozumiesz gdzie Ci jasno pokazałem różnice między wkład przeze mnie mema, a twoja sytuacja.
I jestem ostatnią osobą, która wyzywa komuś rodzinę.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
0
@Rust_Cohle i myk wardęga wyciągnał screena
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
0
@Rust_Cohle Rzadko ale zgadzam sie w punkt.Nie mozna się smiac z takich sytuacji bo to jest cos strasznego.Szkoda chłopaka.
Komentarz usunięty