- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 980 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
157 odpowiedzi
MirusAmisz
39
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
LAMC_10
7
Jak córka to Maja, jak syn to Leon.
46 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 980 Culés
9
Jakby to skrócić.
Jesteś filarem drużyny.
Chcesz ratować MŚ i leczysz się u szamanów, zdobywasz złoto, opłaciło się.
Klubowi lekarze chcą, żebyś poddał się operacji, mówisz, że masz traumę związaną z operacją w wieku 17 lat, nadal leczysz się u szamanów.
Kolano nie pozwala Ci grać, m.in. przez intensywność, nie masz szans na grę.
Klub chce Cię sprzedać, ale Ty się upierasz, przy pozostaniu wiedząc, że nie masz szans na grę, a kolano nie wytrzymuje intensywności.
Tak był w więzieniu, które chciało pozwolić mu odejść w miejsce, w którym m.in. miałby szansę się odbudować, grać, ale widocznie pieniądze pobierane w tym więzieniu o zaostrzonym rygorze były zbyt dobre, dlatego to więzienie przed odejściem mu się podobało.
5
@mateusz1989VeB, następny po Viniciusie ze srogim odklejeniem
1
@FCB_dimiC Pół żartem pół serio, nie wiem, czy pewien element ma jakieś znaczenie, też mógł na to zwalić i się pod akcję podpiąć, że był m.in. szkalowany xD
If You Know What I Mean.
1
@mateusz1989VeB, mógł, z tego co widzę kolor skóry pozwala na kontrowersyjne wypowiedzi
1
@mateusz1989VeB Gdzie się zapisać do takiego więzienia? Tez bym chciał kopać na treningu z najlepszymi piłkarzami na świecie i trzepać za to gruby hajs w słonecznej Barcelonie.
0
@mateusz1989VeB sądze ze wieźniowie by się z nim zamienili.Mieszkał w Barcelonie dostawał ogromną kasę i nie musiał specjalnie się nabiegać.4 letnie wakacje.
0
@mateusz1989VeB Jeszcze niech doda że jest czarny