- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1510 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1510 Culés
13
fajnie to wygląda
https://x.com/AnthonyC_Eri/status/1659103012047003649
5
@Joe_Pesci Idzie jak burza, najpierw ludzie nie wiedzieli z kim City podpisało kontrakt, potem usłyszeli o nim drugi raz gdy prawie równo rok temu strzelił gdy 6 bramek w copa libertadores, a dzisiaj proszę:)
5
@Joe_Pesci tylko jak na razie ma 23 lata i jest wszędzie rezerwowym więc takie trochę na wyrost
0
@Joe_Pesci a Messi to co? Już to zrobił.
*A dobra, Copa Libertadores tam jest.
2
@Barca1922 I tak i nie. Gość jest Argentyńczykiem, czyli chłopakiem, który cieplutką i słoneczną Argentynę zamienia na ̶d̶e̶s̶z̶c̶z̶o̶w̶e̶ ̶S̶t̶o̶k̶e̶ ̶ Manchester, nieco chłodniejszy od Argentyny. Ma w drużynie potężnego Norwega, który miejsca w kadrze nie odda przez 10 lat. Pomimo to w samej lidze ma 1238 minut w 28 występach. Co daje prawie 45 minut na mecz - 8 goli i asysta.
Bardzo podobna ilość minut jeśli chodzi o LM - 3 gole i 2 asysty w 10 spotkaniach.
Do tego to wszystkie FA Cupy, Carabo i inne - 8 występów 5 goli.
Nawet jeśli nie zaczynał meczów w pierwszym składzie to jednak średnio 45 minut na występ robi robotę, tym bardziej, że wiele osób tutaj jednak kręciło nosem, że chłopak W OGÓLE nie pogra przy Haalandzie.
Teraz kadra - zaczynam na ławce, by w każdym kolejnym meczu być coraz ważniejszą postacią drużyny i podstawowym jej zawodnikiem, drużyny która wgrywa mistrzostwo świata.
Reasumując - mam 23 lata i gram pierwszy raz w Europie, w najsilniejszej lidze świata, do tego z rezerwowego - staję się podstawowym zawodnikiem na Mundialu.
TAK - chce być takim rezerwowym:)