La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1482 Culés

8



Szanuj Xaviego swego bo możesz mieć Lamparda O WIELE, O WIELE gorszego.

3

@Derean Xavi w premier league miałby nie dużo lepsze wyniki

3

@Derean
Lubi przegrywać dwoma bramkami. Z drugiej strony co wygrał 3-0 to jego. Kompromitująca statystyka narobił sobie w CV wracając do Chelsea.

0

@Derean stabilnie

9

@misteriosoVEB Ok, podaj następnym razem jakieś liczby do totka czy innej loterii, przydadzą się

0

@macio_944 nie dam ci szansy na zwycięstwo jestem samolubem

6

@misteriosoVEB no tak, zero zaskoczenia

0

@Derean
To jest niesamowite jak można wszystko przegrywać mając taką kadrę jak Chelsea.

0

@macio_944 w LM Xavi prawie wszystko przegrał albo zremisował. W lidze Barcelona 1/3 swoich meczów wygrywa po 1:0. Zamiast ogórków typu Girona czy Osasuna podstaw Brighton czy Aston Ville i Xavi jeszcze w tym sezonie byłby zwolniony

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?