La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1724 Culés

2

Mam wrażenie że połowa jedenastki Napoli mogłaby z powodzeniem grać w ,,naszej" Barcuni a przynajmniej 4 z nich, na czele z Osimenhem. Nie no, oczywiście zdaje sprawe że nie stać ,,nas" na to, zwłaszcza gdy wróci Leo...

konto usunięte

0

@FCBparasiempre Wymień

0

@FCBparasiempre Osimenh to gra sezon życia. Jakby nie ten sezon to byłby nie wypałem za 80mln.

konto usunięte

0

@FCBparasiempre Połowa czyli kto? BACK jako całość jest lepsze od tych co tam są, Pedri-FdJ-Gavi a w ataku Kvara na pewno a Osimhen to zależy.

0

@MesQueUnClub96 Osimhen, Lobotka, Kvara i zaryzykuje stwierdzenie, że też Zielu.

0

@MesQueUnClub96 Osimhen, Kvarackelia, Politano, Di Lorenzo

0

@MesQueUnClub96 di Lorenzo, Zieliński, Gruzin i Osimhen napewno

konto usunięte

0

@FCB24 A Lobotka i Kim są z kategorii można, ale nie trzeba. Od preferencji zależy.

0

@Khajio no ta czwórka to pewniak, Lobotke też by wziął bo gorzej niż Busquets być nie może e

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?