La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1184 Culés

3

Denzel vs Pan Trener Guardiola, przepaść

konto usunięte

5

@Ziemny No trudno żeby nie była jak jeden od ponad 15 lat trenuje a drugi dopiero się uczy xD

5

@Emhyr jak guardiola się uczył to zdobywał LM, my gramy ciagle ten sam schemat. Skoro Xavi się ciagle uczy to niech uczy się w jakimś Betisie

konto usunięte

1

@Ziemny Trafił na złotą generację i króla futbolu a Denzel na Ferrana Torresa Kessiego i starych amigosów

0

@Ziemny Guardiola uczył się od najlepszych swojego fachu, Xavi jest otoczony ludźmi bez doświadczenia w poważnej piłce i to jest największy problem, przydał by mu się jakiś solidny asystent od którego mógłby się nawet uczyć

0

@Ziemny Tak ale wtedy jaki miał skład,w tym Messiego w prime, już nie mówiąc o Xavim czy Iniescie.
Kogo ma Xavi??
Pedriego którego brakło w najważniejszych meczach?
Jedynie na środek obrony i bramkarza nie może Xavi narzekać.

1

@Emhyr przecież ansu i ferran to złota generacja :D

0

@Ziemny Guardiola miał Messiego, Xaviego, Iniestę, Pique, Puyola.

konto usunięte

1

@Ziemny Od Denzela to się odwal.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?