La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1182 Culés

13

Grali Polacy:
Wojciech Szczęsny 90 minut, Juve pokonuje 1:0 Veronę.

Jakub Kiwior ławka. Arsenal leje Leeds 4:1.
Bartosz Salamon 90 minut i remis 2:2 Lecha z Pogonią.
Jan Bednarek 90 minut i żółta kartka. Święci przegrywają 0:1 z West Hamem.
Przemysław Frankowski prawie 80 minut, Lens pokonuje na wyjeździe 1:0 Rennes.

Jakub Kamiński 90 minut, Wilki 2:2 z Augsburgiem, w którym z kolei cały mecz zagrał Robert Gumny.
Nicola Zalewski 85 minut i zwycięstwo Romy 3:0 z Sampdorią.
Piotr Zieliński 67 minut i kubeł zimnej wody, 0:4 z Milanem.
Karol Linetty - Torino dzisiaj gra mecz z Sassuolo.

Karol Świderski 30 minut, Charlotte remisuje 2:2 z Toronto.
Pan Robert Lewandowski 90 minut, dwa gole, asysta i żółta kartka. Barca 4:0 Elczo.

Ponadto zagrali:
Michał Skóraś 90 minut oraz żółta kartka. Lech - Pogoń 2:2.
Damian Szymański 90 minut i również żółty kartonik. AEK wygrywa 1:0 z PAOKiem.
Sebastian Szymański 90 minut i zwycięstwo w derbach Rotterdamu ze Spartą 3:1.
@Colon @kryhaa @kolomen2 @amek555 @DonMajkeL @lukasbarca86 @Hajny @Joe_Barbaro @Ojciec5tkidzieci @Pawel13sz

2

0

@escarabajo ale że Gumny gra w Augsburgu to aż trudno sobie wyobrazić xD trudno nawet wskazać jego mocne strony xD

0

@Odcinkowy nie oglądam Augsburga i jestem daleki od oceniania po jednym meczu, jednak występ z Czechami w jego wykonaniu był tak żałosny, że aż szok.

0

@escarabajo no szok xD dlatego, aż dziw bierze że on tam gra. No chyba że kadrę traktuje jak przykry obowiązek.

0

@Odcinkowy tak jak napisałem, nie oglądam Augsburga i nie mam zamiaru skreślać Gumnego po jednym meczu z Czechami, bo prawda jest taka, że bym skreślił wszystkich:D

0

@escarabajo z tym że ja nie pamiętam żeby na te kilka meczów w kadrze jakie rozegrał był jakiś przyzwoity.

0

@Odcinkowy ja średnio pamiętam jego wcześniejsze popisy kadrowe. Niestety słabo stoimy z obrońcami, więc przy jakichś urazach będziemy zmuszeni patrzeć na Gumnego czy innych.

0

@escarabajo mogę prosić o oznaczenie?;)

1

@Klaudiaa8 oczywiście, że możesz:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?