- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1245 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1245 Culés
8
Nie wiem jak wy ale mnie już ten trzeci klasyk jakoś nie jara. Nie czekam na niego z jakimś zniecierpliwieniem i to jest właśnie to czego obawiam się jakby wypaliła Superliga. Fajnie obejrzeć dwa takie duże mecze ale to po jakimś czasie jest za dużo.
0
@Emhyr albo w 2019 gdy były 3 klasyki w dwa tygodnie
0
@MesQueUnClub96 Wtedy miałem to samo uczucie jak teraz.
36
@Emhyr A mnie jara, bo gramy o awans do finału PK. Poza tym 4 wygrane klasyki w kilka miesięcy to będzie coś.
17
@Emhyr Jeśli Ciebie nie jara trzeci klasyk,i potencjalny kolejny triumf z Realem,to nie wiem co będzie Ciebie jarać w tym sezonie.
17
@TheNekro94 Gramy o awans z największym rywalem , a tu gadki typu "mnie to nie jara" . Nie jarać to miseczki mecz z Elche. Komuś tu się sufit na łeb....
2
@FcPortoFan1999 @TheNekro94 Jakby te klasyki były w odstępie dwóch miesięcy to tak ale trzy w miesiąc to dla mnie za dużo. Każde El Classico w ostatnich latach ma ten sam schemat. Barca atakuje Real się broni Vinicius wyłączony i tak w kółko. Raz zaskoczyli z tym autobusem w CdR i to było spoko ale te mecze w większości wyglądają tak samo.
7
@PatrykBarca Z takim podejściem to jeśli ma/będzie miał żonę to też go po czasie przestanie jarać, przecież ma ją na co dzień - z dystansem ;d
0
@PatrykBarca @TheNekro94 @FcPortoFan1999 @Emhyr Mnie też nie jara ten mecz jakoś. Co za dużo to niezdrowo.
3
@Emhyr @Kgorecki2500 Powiem krótko,zwycięstwo Barcelony przywróci wam chęć na oglądanie tych meczyków.
0
@Emhyr ale co ma 3 klasyk w miesiąc do Superligi? W tym sezonie to będzie 4 klasyk i to tylko pokazuje że nie przeszkadza Ci kolejny mecz z Realem a to że gramy z nimi co 2 tygodnie…
1
@Kgorecki2500 To sobie Harrego Pottera obejrzyj.....
1
@Rhaan w tym sezonie 5 klasyk, 4 w tym roku*