La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1985 Culés

1

Dobrze, że te 12 punktów przewagi sobie uzbieraliśmy, bo z tymi kontuzjami, co teraz mamy, to może nie być za ciekawie.

3

@Sau_Ron Bez przesady jak oni najtrudniejsze mecze wygrali z kontuzjami a teraz same jaśki zostały to ty mówisz że nie za ciekawie będzie

0

@Sau_Ron szkoda tylko, że akurat na pół finał PK wyleciało tylu zawodników, bo naprawdę ciężko będzie obronić ten wynik przy rosnącej liczbie kontuzji.

1

@Emhyr
Same jaśki xD Zobacz sobie terminarz.

0

@Emhyr Dla mnie, po tej serii kompromitacji w europie już nic nie jest pewne

0

@Sau_Ron No jaśki. Wszystko z tymi niby lepszymi gramy na CN gdzie w ogóle nie przegraliśmy meczu i straciliśmy DWIE bramki.

0

@GodGaveMeStyle Zapadłeś w sen zimowy ostatnio? Te mecze były w październiku jak jeszcze Pique grał na obronie a po tym wydarzeniu wygrali 3 mecze z rzędu z Realem i mają 12 pkt przewagi w lidze xD

1

@Emhyr Spodziewałeś sie 0 4 z liverpoolem? 0 3 z romą? 8 2 z bayernem? 1 4 z psg? i 2x liga europy? wiadomo, ze pisalem to pol zartem pol serio, ale w przypadku tego klubu nie można być niczego pewnym.

1

@Emhyr
Ja spodziewam się, że stracimy gdzieś punkty. To nie muszą być porażki. Uważam, że remisy jakieś się pojawią.

0

@Sau_Ron A Real już nic nie straci? Prędzej oni powiększą stratę niż my stracimy. Trochę wiary w swój klub.

0

@GodGaveMeStyle Przecież oni nie grają w europejskich pucharach tylko w lidze w której mają stracone 9 bramek pod koniec marca xD Idą po rekord i pewną ligę.

0

@Emhyr
No pewnie też stracą. Cieszę się, że mamy te +12, bo w obliczu tylu kontuzji istnieje ryzyko, że możemy coś stracić, a dokładając do tego, że powracamy po przerwie reprezentacyjnej, to jest to bardzo możliwe. Takich rzeczy nie da się wykluczyć i biorę to pod uwagę. Wierzę w ten klub, ale realnie też piszę jak mogłoby być. Przecież nie mówię, że przegramy mistrza. Chodzi po prostu o to, że lepiej mieć większą przewagę na koniec i spokojnie sobie oglądać mecz, pomimo tylu kontuzji, niż mieć malutką i walczyć z kontuzjami.

0

@Sau_Ron Xavi ostatnio podbudował zmienników i grają pewniej niż wcześniej. Ja się nie obawiam w ogóle uważam że skończą z 14 pkt przewagi na koniec.

0

@Emhyr
No i oby tak było.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?