La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 717 Culés

Bonus na start aż 3755 zł! Załóż konto i zyskaj aż dwa freebety na początek.

18+. Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

0

Wierzycie w zbiegi okoliczności? Czy macie czasami wrażenie że żyjemy w symulacji, albo że jest coś w rodzaju przeznaczenia. W sensie że coś się ma stać, no i staje się przy okazji mnóstwo małych rzeczy które doprowadzają do tej jednej rzeczy. Mi się to trafia nagminnie. No i zastanawia mnie to, czy sobie wmawiam to może. Ale serio, żeby aż tyle małych przypadków składało się na jakąś sytuację, gdzie wystarczy że 5 sekund później coś zrobię i już by się ta główna rzecz nie stała. Wątpię żeby to były tylko przypadki.

4

@Nano22 Światem rządzi przypadek.
Noo, nie licząc bogatych żydowskich rodzin.

1

@Nano22 Wierzę, że potrafimy podświadomie ściągać na siebie pewne rzeczy. Miałem już kilka razy sytuacje, które trudno wytłumaczyć w sposób racjonalny.

1

@Nano22 Mam dość ciekawy przypadek ze swoją żoną. Jak byliśmy dziećmi to sobie wyobrażałem ze będziemy razem mimo że kontaktu aż tak dużego nigdy nie było. Ja cały czas w głowie miałem myśl ze to będzie moja żona na 100% mimo że w czasie gimnazjalnym czy licealnym kontaktu w ogóle nie było. Po liceum jakoś na siebie wpadliśmy i faktycznie pykło.

1

@MesQueUnClub_87 No ja tak samo miałem i to dużo razy. Raz, drugi, trzeci może to być przypadek, ale nie ciągle.

1

@Nano22 Jak Cię interesuje ten temat to przeczytaj sobie książkę "Boska Matryca" która opisuje między innymi pewnego rodzaju "pole energii" , którym tak jakby podświadomie sterujemy.

0

@Nano22 osobiście zawierzyłem swoje życie Bogu :))

0

@Prorokk czyli to Tobą sterują, też fajnie

1

@Katalończyk 99 dokładnie tak, twój rozumek tego nie pojmie :))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?